e-parasolka.pl - portal obcokrajowców

Oferty pracy

Praca w firmie Firma spedycyjna na stanowisku Asystent spedytora

dodano: 2019-03-15

nazwa stanowiska: Asystent spedytora
Kategorie: Logistyka
nazwa firmy: Firma spedycyjna
miasto: Gorzów Wielkopolski (okolice)
Województwo: lubuskie
dane kontaktowe: 519755052, info@e-parasolka.pl
forma zatrudnienia: Umowa o pracę
zapewnione zakwaterowanie: Tak
Szczegóły oferty:

Wymagania i kwalifikacje dla stanowiska:

  • wykształcenie wyższe uzyskane na uczelni w Polsce
  • biegła znajomość języka polskiego
  • biegła znajomość języka ukraińskiego lub języka rosyjskiego
  • prawo jazdy kat. B

Szczegółowy zakres obowiązków:

  • komunikacja z kierowcami
  • współpraca z zespołem
  • udzielanie instruktarzu i porad w zakresie warunków przewozu ładunków
  • udzielanie instruktarzu ws wyboru tras przewozu ładunków
  • sporządzanie, wystawianie oraz przesyłka dokumentacji przewozowych

Wynagrodzenie i inne świadczenia:

  • 5 650,00 zł brutto / miesięcznie
  • nie oczekujemy doświadczenia w branży Transport Logistyka Spedycja
  • wymagamy chęci do nauki i rozwoju
  • atutem będzie swoboda pracy przy komputerze
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego, angielskiego bądź francuskiego

Oczekujemy:

  • umiejętności logicznego i analitycznego myślenia
  • dobrej organizacji pracy własnej i trafnego określania priorytetów
  • umiejętności pracy w zespole
  • zaangażowania
  • silnej motywacji do nauki pracy spedytora