e-parasolka.pl - portal obcokrajowców

Aktualności
Wschodnie smaki w Trójmieście – Sopot, Gdynia
dodano: 2019-03-08

W poprzednich artykułach pisałyśmy o restauracjach w Gdańsku, w których można spróbować dania naszych sąsiadów zza wschodniej granicy. Teraz żegnamy Gdańsk, jedziemy odwiedzić restauracje w innych zakątkach Trójmiasta: Gdyni i Sopocie. 

 

czytaj więcej
Wschodnie smaki w Trójmieście – Wrzeszcz, Oliwa, Zaspa
dodano: 2019-02-22

Dziś przedstawimy Wam następne restauracje, które serwują wschodnie smaki w Gdańsku,  w dzielnicach Wrzeszcz, Oliwa i Zaspa. Nasza mapa punktów gastronomicznych powiększyła się o kolejnych 5 wyjątkowych i klimatycznych miejsc do których z całą pewnością będziemy wracać.

 

czytaj więcej
Wschodnie smaki w Trójmieście – Gdańsk Śródmieście
dodano: 2019-02-05

Trójmiasto może pochwalić się szerokim wyborem lokali gastronomicznych, w których można spróbować potraw z najdalszych zakątków świata. Są one bardzo zbliżone do oryginalnych smaków, które jada się na co dzień w innych krajach.

 

czytaj więcej
Ukraiński dubbing w polskich kinach
dodano: 2018-12-20

W tym roku takie sieci kinowe jak Helios i Multikino starają się, aby obcokrajowcy mieli możliwość oglądania nowych filmów w ich ojczystym języku. Na razie są to ekranizacje dla ukraińskiej widowni, ale organizatorzy planują w przyszłości zwiększenie zasięgu, zamieszczając dubbing również w innych językach.

czytaj więcej